Jarní výprava do Desné v Jizerských horách 15.-17.4. 2016[6.4.2016 10:28]

Letos zamíříme poznat krásy Jizerských hor do prostorné skautské základny v Desné. Můžete se těšit na zajímavý program na čerstvém vzduchu, spoustu her a zábavy s kamarády a vedoucími z celého střediska (více info o základně na desna.prosek.org)

Sraz: v pátek na vlakovém nádraží v Radotíně v 16:15 hod. (odjezd vlakem 16:49 hod.).

S sebou: boty vhodné na výlety, oblečení do přírody (může být chladno, takže přibalte i teplé kalhoty, čepici, svetr, nátělník apod.), oblečení na spaní, spacák (spí se na matraci), oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, lehkou bundu, bačkory do chaty, věci potřebné při schůzkách (KPZ, šátek, psací potřeby, uzlovačku, stezku), malý batůžek na krátké výlety, svačinu a pití na cestu vlakem tam. Vše zabalte do jednoho batohu – sportovní tašky či kufry jsou nepraktické, děti se svými věcmi půjdou do chaty cca 2 km. Na sebe skautský šátek.

Před odjezdem mějte prosím připraveno k odevzdání: kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii), finance za výlet (450 Kč).

Prosím, nedávejte svému dítěti na výlet žádnou elektroniku, program bude připravený na celou dobu. Fotoaparát si tam samozřejmě děti vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí.

Finance: výlet bude stát 450 Kč (v ceně je doprava, strava a ubytování), kapesné není potřeba.

Návrat: v neděli na vlakové nádraží Radotín v 17:03 hod.

Případné dotazy rád zodpoví Jakub Šticha:
na e-mailu: stichajakub@seznam.cz nebo telefonu: 733757296

Přihláška (buď na e-mail či na papíře):

Přihlašuji (jméno) ................................................................. na výpravu 15. -17. dubna 2016 do Desné v Jizerských horách.

Telefon:…………………………..

Jméno, datum a podpis zákonného zástupce:…………………………………..