Jarní výprava do Plzně 21.-23. dubna 2017[5.4.2017 15:12]

Sraz: v pátek na vlakovém nádraží v Radotíně v 16:30 hod. (odjezd vlakem 17:03 hod.).

S sebou: boty vhodné na výlety, oblečení do přírody (může být chladno),oblečení na spaní, spacák, karimatku, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, lehkou bundu, bačkory do chaty, věci potřebné při schůzkách, malý batůžek na krátké výlety, svačinu a pití na cestu vlakem tam. Vše zabalte do jednoho batohu – sportovní tašky či kufry jsou nepraktické, děti se svými věcmi půjdou do chaty cca 2 km. Na sebe skautský šátek.

Před odjezdem mějte prosím připraveno k odevzdání: kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii), finance za výlet (450 Kč).

Prosím, nedávejte svému dítěti na výlet žádnou elektroniku, program bude připravený na celou dobu. Fotoaparát si tam samozřejmě děti vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí.

Finance: výlet bude stát 450 Kč (v ceně je doprava, strava a ubytování), kapesné není potřeba.

Návrat: v neděli na vlakové nádraží Radotín v 16:48 hod.

Případné dotazy rád zodpoví Michal Baláž (dostupný na emailu až od 3.4.):
na e-mailu: queek@atlas.cz ; 728411071