Podzimní výprava do Litoměřic 3.- 5. 11. 2017[22.10.2017 23:04]

Sraz: v pátek na vlakovém nádraží v Radotíně v 16:25

Návrat: v neděli na vlakové nádraží Radotín v 17:03

S sebou: 350 kč, boty vhodné na výlety, oblečení do přírody, oblečení na spaní, spacák, karimatku, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, bundu, bačkory do chaty, ešus, lžíci, plecháček na pití,věci potřebné při schůzkách, malý batůžek na krátké výlety, drobné kapesné, svačinu a pití na cestu vlakem tam. Vše zabalte do jednoho batohu – sportovní tašky či kufry jsou nepraktické, děti se svými věcmi půjdou do chaty. Na sebe skautský šátek.

Před odjezdem mějte prosím připraveno k odevzdání: kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii), finance za výlet: 350 Kč.

Prosím, nedávejte svému dítěti na výlet žádnou elektroniku, program bude připravený na celou dobu. Fotoaparát si děti vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí.

Nejpozději do pondělí 30.10.2017 potvrďte závazně účast dítěte na výpravě.

Kontakt: Jana Martínková e-mail: mordor9@seznam.cz ; 776 469 729