Vánoční výprava do Jablonce nad Nisou 8.-10. prosince 2017[20.11.2017 20:17]

Sraz: v pátek na vlakovém nádraží v Radotíně v 16:30

S sebou: pevné sportovní boty vhodné na výlety, oblečení do přírody (teplé kalhoty, čepici, svetr, nátělník apod.), oblečení na spaní, spacák a karimatku, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, baterku, bačkory do chaty, svačinu a pití na cestu vlakem (děti budou mít večeři), malý batůžek na krátké výlety. Vše zabalte do jednoho batohu – sportovní tašky či kufry jsou nepraktické. 1x lístek za 32 korun nebo jiný platný cestovní doklad. Na sebe do vlaku skautský šátek. SKAUTSKÝ KROJ (na sobotní večer – kdo nemá kroj skautské nebo oddílové tričko) + drobné dárečky pro své kamarády a jeden dáreček anonymní do vánoční tomboly (ručně vyrobený nebo max. drobnost do 30 Kč), cukroví, zpěvníky, hudební nástroj (kdo má).

Na nádraží odevzdejte: 500 Kč, Kopii nebo originál kartičky zdravotní pojišťovny.

Návrat: V neděli na vlakové nádraží v Radotíně v 17:23

Prosím, nedávejte svému dítěti na výpravu žádnou elektroniku! Fotoaparát si tam samozřejmě děti vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí

Případné dotazy:
Daniel Macek (Macek): 732 134 774, email: macekdaniel@sssvt.cz

Prosím, potvrďte účast do 1. 12. 2016 (kvůli rezervaci místenky a zajištění hladkého průběhu dopravy).