Betlémské světlo 23.12. 2009 v Radotíně[7.12.2009 01:03]

ve středu  23.12. přijede Betlémské světlo do Radotína! Radotínští skauti ho budou rozdávat v kostele sv. Petra a Pavla od 15:00-16:30 hodin.

Těšíme se na účast všech lidí dobré vůle, nezapomeňte si s sebou lucerničky! Pokud by chtěl někdo donést světýlko až domů, nechť napíše mail na eviktopik@volny.cz nebo sms na 605 858 077 s adresou, kam ho máme doručit. Betlémské světlo bude svítit v kostele v průběhu celých vánočních svátků a můžete si ho tedy vyzvedhout i kdykoliv v době kdy bude kostel otevřen např. při půlnoční na Štědrý den.

Obecné informace o Betlémském světle http://www.betlemskesvetlo.cz/

Pokyny pro děti, rovery a vedoucí:

Sraz v 8:15 hodin na nádraží v Radotíně. S sebou 2 přestupní jízdenky, lucerničku, kroj na sebe! Pojedeme do katedrály sv. Víta na Pražský hrad vyzvednout světýlko a vrátíme se do Radotína. Od 15:00 - 16:30 budeme v Radotíně v kostele sv. Petra a Pavla rozdávat místním lidem světýlko při zpěvu vánočních koled, pojídání cukroví a ladění se na vánoční noc. Proto si sebou na odpoledne vemte i hudební nástroj a zpěvníčky popř. i nějaké cukroví.

Na Vaši účast se těší Pája, Janička a ostatní roveři a vedoucí