Podzimní výlet na Vysočinu 22.-24. října 2010[11.10.2010 09:57]

Kompletní informace a přihláška zde ke stažení - info_podzimky2010

Vydáme se do neobjeveného kraje uprostřed naší země. Čeká tam na nás město Chotěboř, údolí řeky Doubravky i malebný skanzen Veselý Kopec. Přespávat budeme ve skautské základně přímo v Chotěboři. Výlet se bude konat v termínu 22. – 24. 10. 2010.

Sraz: na vlakovém nádraží Radotín v 15:00 (vlak nám odjíždí v 15:23; kdybyste se měli zpozdit, zavolejte na číslo uvedené níže)

S sebou: boty vhodné na výlety, oblečení do přírody (může být chladno, proto nezapomeňte na teplé kalhoty, čepici, svetr, nátělník apod.), oblečení na spaní, spacák, karimatku, polévkovou lžíci, hrneček, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, lehkou bundu, bačkory do chaty, věci potřebné při schůzkách (KPZ, šátek, psací potřeby, uzlovačku, stezku), malý batůžek na krátké výlety, svačinu a pití na cestu vlakem, kapesné dle uvážení (doporučuji max. 100 Kč), vše zabalte do jedné torny – sportovní tašky či kufry jsou nepraktické

Před odjezdem mějte prosím připraveno k odevzdání: Kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii), finance za výlet (400 Kč)

Prosím, nedávejte svému dítěti na výlet žádnou elektroniku. Fotoaparát si tam samozřejmě děti vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí.

Finance: výlet bude stát 400 Kč (v ceně je doprava, strava, vstupné a ubytování)

Návrat: na vlakové nádraží Radotín v 18:56

Výlet pro vás zajišťuje Klokan (Ivan Cuker). V případě dotazů či problémů volejte na číslo 606 576 628.