Junák – český skaut, středisko 5. květen Radotín, z. s.

Střediskovka na Častoboř[8.3.2011 00:08]

8.-10. dubna 2011Můžete se těšit na výpravu do krásného zákoutí Vltavy nedaleko Nalžovic. Čeká nás projížďka na lodičkách, výprava do dolu Josef za zlatem, plno her a sportovních aktivit na hřišti hned u základny. Pokud bude přát počasí, opečeme si něco dobrého na ohýnku.

Sraz: na vlakovém nádraží Radotín v 15:45 (vlak nám odjíždí v 16:02; 16:50 odjíždí autobus z Knížecí – sraz na Knížecí pouze po předchozí domluvě)

Finance: 250 Kč (včetně kapesného, dopravy, vstupného, ubytování a jídla)

S sebou: boty vhodné na výlety, oblečení do přírody (může být chladno, proto nezapomeňte na teplé kalhoty, čepici, svetr, nátělník apod.), oblečení na spaní, spacák, karimatku, polévkovou lžíci, hrneček, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, lehkou bundu,  věci potřebné při schůzkách (KPZ, šátek, psací potřeby, uzlovačku, stezku). Toto vše zabaleno do velkého batohu, který děti odevzdají na srazu na vlakovém nádraží (batoh bude odvezen), hudební nástroj.

Malý batůžek na cestu s malou svačinkou a pitím do autobusu a na cestu k chatě (cca 5 km).

Před odjezdem mějte prosím připraveno k odevzdání: Kopii kartičky zdravotní pojišťovny, finance za výlet (250 Kč)

Prosím, nedávejte svému dítěti na výlet žádnou elektroniku. Fotoaparát si tam samozřejmě děti vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí.

Návrat: na vlakové nádraží v Radotín v 18:01 hodin.

Svoji účast nahlaste nejpozději do pondělí 4. dubna 2011.

Na vaši účast se těší

Jíra a ostatní vedoucí a roveři :)

Kontakt:

Jiří Procházka – Jíra

mobil: 739 240 406                 email: porek10@volny.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------Souhlasím s tím, aby se moje dcera/syn …………………………………………datum narození……………………. účastnil(a) výpravy na Častoboř v době od 8.-10. dubna 2011.

Zdravotní problémy dítěte………………………………………………………………………

V Praze dne………………..                                                      Podpis…………………………

Kontaktní telefon: ……………………………………………….