přihláška na TÁBOR 2011[22.3.2011 13:50]

Máme tu přihlášku na tábor!

termín tábora: 21. července – 6. srpna 2011

poplatek: 3 300 Kč

Společný letní tábor našeho střediska se bude konat tradičně na louce u Hlaváčkova mlýna v údolí Úterského potoka severozápadně od Plzně nedaleko Konstantinových lázní. Úterský potok je chráněn jako přírodní park, příroda je zde nedotčená a jako stvořená pro strávení letního tábora. V okolí je mimo jiné i několik nádherných zřícenin (například Gutštejn).

Děti čeká pestrý program: napínavá celotáborová etapová hra, oddílový program, zábavné hry, soutěže, sportování, koupání a spousta dalšího. Na táboře je každý den jiný a jedinečný. Na táboře třeba zkoušíme svojí zručnost na lanových lávkách a prolézačkách, při vaření, při práci se dřevem nebo při stavění ohniště. Děti se dozví spoustu zajímavých informací a vyzkouší si nové věci na zájmových klubech. Nemůžeme opomenout ani večery strávené u táborových ohňů, zábavné večery v teepee či v indiánské sauně. Tábory pořádáme každoročně, takže se můžete podívat na fotky z minulých ročníků na těchto stránkách. Zkrátka, tábor stojí za to!

Přihlášku na tábor prosím odevzdejte nejpozději do 15. května 2011.

Poplatek za tábor prosím uhraďte na účet střediska nejpozději do 15. června 2011.

číslo účtu: 126549349/0800 (u České spořitelny, a.s., Praha – Radotín)
variabilní symbol: rodné číslo dítěte bez lomítka (tj. prvních šest číslic), jinak nejsme schopni platbu identifikovat!
vzkaz pro příjemce: jméno dítěte
S dotazy se obracejte na oddílové vedoucí nebo na vůdce tábora:

Tomáš Weiss - Mravenec
tomas(tecka)weiss(zavinac)gmail(tecka)com