Vánoční výprava do Zelené Lhoty 16. – 18.prosince 2011[27.11.2011 17:25]

Pojedeme na víkend do domu dětí a mládeže, který se nachází na Šumavě, v blízkosti Železné Rudy, vesnička se jmenuje Zelená Lhota. Čeká nás spoustu her, slavení Vánoc s kamarády, se kterými se vídáme průběžně přes rok na schůzkách a výpravách J

Sraz: na vlakovém nádraží v Radotíně už ve 14:30

S sebou: boty vhodné na výlety, (budeme na horách, takže počítejte i se sněhem), oblečení do přírody (teplé kalhoty, čepici, svetr, nátělník apod.), oblečení na spaní, spacák, karimatku, hrneček, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, bačkory do chaty, věci potřebné při schůzkách (KPZ, šátek, psací potřeby, uzlovačku, stezku), malý batůžek na krátké výlety, svačinu a pití na cestu vlakem. Drobné dárky pro kamarády, kterým chcete udělat radost. SKAUTSKÝ KROJ!! Vše zabalte do jednoho batohu, od vlaku půjdeme cca 2 km do chaty.

Před odjezdem mějte prosím připraveno k odevzdání: Kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii), finance za víkend (350 Kč)

Prosím, nedávejte svému dítěti na výlet žádnou elektroniku. Fotoaparát si tam samozřejmě děti vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí.

Finance: budeme vybírat 350 Kč (v ceně jízdné vlakem, jídlo, ubytování, slavnostní štědrovečerní večeře, vstupy,  elektřina, voda, plyn do kuchyně, popelnice, teplá voda, odvod na úřad – předpokládané náklady na dítě jsou 650 Kč – příspěvek z dotace MHMP Praha na dítě je 300 Kč).

Doporučené kapesné: do 50 Kč

Návrat: 18.prosince, v neděli na vlakové nádraží v Radotíně v 17:00

Případné dotazy Pavla Nováková (Pájka) : 723 216 522, email: pa.pajullla@seznam.cz

Nina Jirsová (Ninka) : 777 681 013, email: jumpikova@seznam.cz

Pokud budete přihlašovat své dítě telefonicky nebo mailem, je potřeba odevzdat tištěnou přihlášku při odjezdu !!