Tábor Konstantinovy lázně 2012[17.5.2012 22:14]

Přibyly zde nové dokumenty pro rodiče, stáhněte si je tady:

1) Formulář o zdravotním stavu dítěte

2) Další důležité a inspirativní informace

3) Kompletní přihláška na tábor včetně doporučeného seznamu věcí s sebou

Termín: 30.6-15.7. 2012

Poplatek za tábor prosím uhraďte na účet střediska:

číslo účtu: 126549349/0800 (u České spořitelny, a.s., Praha – Radotín)

variabilní symbol: rodné čísla dítěte bez lomítka (tj. prvních šest číslic), jinak nejsme schopni platbu identifikovat!

vzkaz pro příjemce: jméno dítěte

Účastnický poplatek za tábor: 2.900 Kč
PŘIHLÁŠKU NA TÁBOR PROSÍM ODEVZDEJTE NEJPOZDĚJI DO 31. KVĚTNA 2012 !

POPLATEK ZA TÁBOR PROSÍM UHRAĎTE NEJPOZDĚJI DO 15. ČERVNA 2012 !

Společný letní tábor našeho střediska se bude konat tradičně na louce u Hlaváčkova mlýna v údolí Úterského potoka severozápadně od Plzně nedaleko Konstantinových lázní. Úterský potok je chráněn jako přírodní park, příroda je zde nedotčená a jako stvořená pro strávení letního tábora. V okolí je mimo jiné i několik nádherných zřícenin (například Gutštejn).

Děti čeká pestrý program: napínavá celotáborová etapová hra, oddílový program, zábavné hry, soutěže, sportování, koupání a spousta dalšího. Na táboře je každý den jiný a jedinečný. Na táboře třeba zkoušíme svojí zručnost na lanových lávkách a prolézačkách, při vaření, při práci se dřevem nebo při stavění ohniště. Děti se dozví spoustu zajímavých informací a vyzkouší si nové věci na zájmových klubech. Nemůžeme opomenout ani večery strávené u táborových ohňů, zábavné večery v teepee či v indiánské sauně. Zkrátka, tábor stojí za to!!!

Upoutávky k táborové hře: