Středisková podzimní výprava do Přelouče[22.10.2012 21:56]

Fotky: http://skaut76.rajce.idnes.cz/2012-11-04_Podzimni_vyprava_do_Prelouce/

Kdy: 2. - 4. 11. 2012

Sraz: v pátek v 16:00 na nádraží v Radotíně (odjezd vlakem v 16:17)

Návrat: v neděli v 16:00 na nádraží v Radotíně

Cena: 350,- Kč

S sebou: spacák, karimatka, přezůvky, pevné boty, teplé oblečení, oblečení na spaní, spodní prádlo, osobní hygiena, osobní léky (popsané), kartička pojištěnce (kopie), plecháček, lžíce, KPZ, blok a tužka, šátek.

Ubytování: skautské centrum 2 km od vlaku - 3 klubovny (lino nebo koberec), ústřední topení, kuchyně, WC.

Před odjezdem na srazu mějte připraveno k odevzdání: kopie kartičky pojištěnce, finance 350 Kč, podepsaná přihláška (pokud již nebyla odevzdána na schůzkách)

Vše zabalit do batohu. V případě, že krosnu nevlastníte, informujte se o vypůjčení u vedoucího oddílu.

Prosíme, nedávejte svému dítěti na výlet žádnou elektroniku kromě fotoaparátu!

Kontakt: Anna Čechová (kontakt smazán)

Přihlášky: Odevzdejte vyplněné a podepsané do čtvrtka 1. 11. do klubovny. Můžete se přihlásit i přes e-mail nebo SMS a vytištěnou přihlášku přinést na nádraží. Vytištěné přihlášky jsou k dostání na schůzkách v klubovně.