Junák – český skaut, středisko 5. květen Radotín, z. s.

Výprava do Jičína: 11. - 13. 4. 2014[20.3.2014 01:23]

FotkyJedná se o výpravu pro celé naše junácké středisko. Kromě Jičína a jeho okolí zavítáme též do překrásných Prachovských skal. Krajina Rumcajse, Manky a Cipíska čeká na nás! A co bude tématem této výpravy? Čeká nás hon za tajemným banditou, který nás zavede až na divoký západ. Webové stránky jičínského střediska s obrázky jejich srubu, ve kterém budeme přespávat, najdete ZDE.

Sraz: na vlakovém nádraží Praha-Radotín v 14:15.


S sebou: Opencard nebo jiný doklad o věku dítěte s fotkou či dva přestupní lístky, boty vhodné na výlety, oblečení do přírody podle aktuálního počasí, oblečení na spaní, spacák, polévkovou lžíci, hrnek, ešus či misku, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, lehkou bundu, bačkory do chaty, věci jako na schůzky (KPZ, šátek, psací potřeby, uzlovačku, stezku), malý batůžek na krátké výlety, svačinu a pití na cestu vlakem, kapesné dle uvážení (doporučuji max. 100 Kč – nemusí být využito), vše zabalte do jedné torny – sportovní tašky či kufry jsou nepraktické


Před odjezdem mějte prosím připraveno k odevzdání: Kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii), finance za výlet (400 Kč)


Prosím, nedávejte svému dítěti na výlet žádnou elektroniku. Fotoaparát si vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí.


Finance: výlet bude stát 400 Kč (v ceně je doprava, strava, vstupné a ubytování)


Návrat: na vlakové nádraží Praha-Radotín v 17:36Výlet pro vás zajišťuje Klokan - Ivan Cuker (kontakt smazán).S sebou: Opencard nebo jiný doklad o věku dítěte s fotkou či dva přestupní lístky, boty vhodné na výlety, oblečení do přírody podle aktuálního počasí, oblečení na spaní, spacák, polévkovou lžíci, hrnek, ešus či misku, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, lehkou bundu, bačkory do chaty, věci jako na