Podzimní výprava do Hradce Králové a okolí[6.10.2014 13:13]

Fotky: http://skaut76.rajce.idnes.cz/2014-10-19_Podzimni_vyprava_do_Hradce_Kralove/17. - 19. října 2014

Na letošní podzimky pojedeme na okraj Hradce Králové do dobře vybavené klubovny tamních skautů. Můžete se těšit na své nejlepší kamarády a kamarádky, podzimní přírodu všemi barvami hrající a program nabitý neodolatelnými hrami, poutavými příběhy a strašidelným dobrodružstvím. Výpravu připravuje zkušený staronový roverský kmen Koal s mladou mízou. Také už se nemůžete dočkat?

Sraz: v pátek na vlakovém nádraží v Radotíně v 15:20

S sebou: boty vhodné na výlety, oblečení do přírody (může být chladno, takže přibalte i teplé kalhoty, čepici, svetr, nátělník apod.), oblečení na spaní, spacák, karimatku, polévkovou lžíci, hrneček, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, lehkou bundu, bačkory do chaty, věci potřebné při schůzkách (KPZ, šátek, psací potřeby, uzlovačku, stezku), malý batůžek na krátké výlety, svačinu a pití na cestu vlakem tam. Vše zabalte do jednoho batohu – sportovní tašky či kufry jsou nepraktické, děti se svými věcmi půjdou do chaty.

Před odjezdem mějte prosím připraveno k odevzdání: Kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii), finance za výlet (300 Kč)

Prosím, nedávejte svému dítěti na výlet žádnou elektroniku, program bude připravený na celou dobu. Fotoaparát si tam samozřejmě děti vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí.

Finance: výlet bude stát 300 Kč (v ceně je doprava, strava a ubytování)

Návrat: v neděli na vlakové nádraží Radotín v 17:36

Případné dotazy rád zodpoví
za roverský kmen Koaly