Jarní středisková výprava do Tábora: 20. – 22. 3. 2015[7.3.2015 00:40]

Na letošní první střediskovou výpravu pojedeme do kluboven Táborských skautů které se nacházejí na břehu řeky Lužnice. Těšit se můžete na výlet podél řeky Lužnice, hry a kamarády z celého střediska.

Sraz: v pátek na vlakovém nádraží v Radotíně v 16:40.

S sebou: boty vhodné na výlety, oblečení do přírody (může být chladno, takže přibalte i teplé kalhoty, čepici, svetr, nátělník apod.), oblečení na spaní, spacák, karimatku, polévkovou lžíci, hrneček, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních –kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, lehkou bundu, bačkory do chaty, věci potřebné při schůzkách (KPZ, šátek, psací potřeby, uzlovačku, stezku), malý batůžek na krátké výlety, svačinu a pití na cestu vlakem tam.

Vše zabalte do jednoho batohu – sportovní tašky či kufry jsou nepraktické, děti se svými věcmi půjdou do chaty.

Před odjezdem mějte prosím připraveno k odevzdání: Kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii) a finance za výlet (350 Kč).

Prosím, nedávejte svému dítěti na výlet žádnou elektroniku, program bude připravený na celou dobu. Děti si na mobilech akorát hrají a snadno se při společných hrách i mimo ně mohou poničit. Fotoaparát si tam samozřejmě děti vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí.

Finance: výlet bude stát 350 Kč (v ceně je doprava, strava a ubytování).

Návrat: v neděli na vlakové nádraží Radotín v 17:05.

Případné dotazy rád zodpoví: Michal Baláž (Ještěr) na 728411071 či queek@atlas.cz .