19. Květinový den: 13. 5. 2015[3.5.2015 19:47]

Fotky z akce naleznete ZDE.

Přišel květen a s ním i 19. ročník Květinového dne. Hlavním tématem letošní sbírky je prevence nádorů reprodukčních orgánů. Sbírka se sice koná dopoledne ve všední den, ale v klubovně budou k dispozici uvolněnky ze školy s razítkem našeho střediska, takže by s tím u učitelů neměl být problém. Kromě toho do školy se chodí deset měsíců z roku, ovšem příležitost takhle lidem pomoci je jen jednou do roka.

Sraz: v 7:00 na vlakovém nádraží Praha-Radotín, kolem poledne pojedeme vlakem zpátky do Radotína, kde také budeme prodávat kytičky.

S sebou: svačina na celou dobu akce, pití, Opencard (nebo nějaký ekvivalent), pláštěnka, věci jako na schůzku, kroj na sebe! (eventuelně družinové tričko či mikinu, ale lepší je kroj)

Návrat: v 15:00 do klubovny (po telefonické domluvě si můžete děti vyzvednout i dříve).

Kontaktní osoba: Klokan (Ivan Cuker) na icukerseznam.cz nebo telefonicky 606 576 628 .